Nacenenie fotografického projektu

Každý fotografický projekt je unikátny a cena záleží od konkrétnych Vašich požiadaviek, množstva fotografovaných produktov a tiež od konkrétnych produktov. Prosím kontaktujte ma ohľadne nacenenia na mob. čísle +421 907 762 787, prostredníctvom formulára, alebo cez email fotograf@mariansvitek.com


Referencie

"Pán Svítek poskytuje naozaj vysoko profesionálne služby a prístup, ktoré sa len ťažko hľadajú na slovenskom trhu. Veľmi oceňujem hlavne kreatívne nápady, ktorými doplnil už tak bezchybné prevedenie fotografií a posunul ich tým na oveľa vyššiu úroveň. Ak hľadáte naozaj vysokú kvalitu, tak s jeho službami určite nebudete sklamaní"

Michal Hmirák, ARCHSTYL s.r.o.

www.archstyl.com


"Spolupráca s pánom Svítkom bola výborná a inšpiratívna. Má profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup k práci. Jeho kreatívne a inovatívne nápady priniesli výsledky nad naše očakávania. Pri spolupráci s nim bolo cítiť, že má obrovskú snahu svoju prácu vykonať čo najlepšie a posunúť tak našu spoločnosť dopredu. Jeho ochota kedykoľvek pomôcť, poradiť a samotný výsledok celkovej práce s ním nás presvedčil o tom, že je vo svojom obore naozaj profesionál. Prajeme mu veľa úspechov a jeho služby vrelo odporúčame."

Martina a Ján Konečný, MOLITEX s.r.o.

www.molitex.eu