Fotografie zohrávajú pri predaji jednu z najdôležitejších úloh. Vážim si klientov, ktorí mi dali dôveru fotiť pre nich a snažím sa vždy odovzdať prácu ktorá im pomôže k úspechu.


Včely sv. Ambróza
Rozsah prác: produktová fotografia, bannery pre e-shop a facebook

"Vedel som, že pri predaji cez eshop je kvalitná fotografia rozhodujúca. Nepostačovala mi štandardná alebo lepšia produktová fotografia. Chcel som najvyššiu úroveň. Takú, aká je na weboch špičkových zahraničných kozmetických firiem. Pán Svítek má schopnosti a skúsenosti zo zahraničia, aby takúto službu dodal.

Ponúka ale toho viac: ak viem presne čo chcem, spraví to tak. Ak mi chýba presná predstava, navrhne vlastné kreatívne riešenie. Veľmi si cením, že vie trpezlivo počúvať a diskutovať, aby pretavil aj hrubú predstavu do estetického riešenia.

Prácu pána Svíteka odporúčam všetkým, ktorí sa chcú odlíšiť vysokou kvalitou fotografie, hľadajú úprimnú flexibilitu pracovať s predstavou klienta a výsledný produkt, ktorý často presiahne očakávania a vlastné predstavy. Dnes je málo poskytovateľov produktov alebo služieb, pri ktorých si poviete, že každé jedno minuté euro stálo za to. Pre fotografie od pána Svíteka to platí."


Art Director Daniela Husárová / projekt Stylus
Rozsah prác: produktová a lifestyle fotografia

"Po príchode na Slovensko z trvalého pobytu v Spojených Štátoch som hľadala ľudí s ktorými by som mohla spolupracovať na projektoch. Každý art director či designer potrebuje dvorného fotografa. Pred tým ako mi prišlo odporúčanie na Mariána som sa už pár krát popálila s pseudo-fotografmi, ktorí boli namyslení a síce ich web stránky vyzerali úžasne, priama spolupráca bola sklamaním. Marián doručil všetko čo som mala na mysli a ešte aj viac. Jeho prístup je profesionálny, snaží sa pochopiť od začiatku a “vteliť” do mysli art directora. Zároveň však ponúka riešenie zo svojej skúsenosti čo je vážne vzácna a zriedkavá kombinácia. Po technickej stránke je precízny a veľmi zameraný na detail čo je pri fotografii a hlavne produktovej veľmi výhodné. Ja som s ním fotila pre klienta v Amerike a s fotkami bol nadmieru spokojný. A všetko za férovú cenu. Mariána odporúčam každému designerovi, jeho talent pridá na hodnote vašej práci."


Nigritella s.r.o.
Rozsah prác: produktová fotografia makróniek, reklamná fotografia pre e-shop, časopis, letáky a ďalšie propagačné materiály

"Máme za sebou úspešné, dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu, pre nadnárodné spoločnosti. Vieme, že obchod dnes už nie je len o produkte, ale predovšetkým o procese. Pričom základom úspechu je dnes profesionálne uspokojenie požiadaviek zákazníkov.
Pre náš nový e-shop NIGRITELLA sme potrebovali profesionálne produktové fotografie našich „šperkov“ – francúzskych makróniek. Od prvých momentov spolupráce s pánom Mariánom Svítkom sme vedeli, že sme našli partnera, ktorého zaujíma náš príbeh, náš produkt. Partnera, ktorý nám vedel vďaka dlhoročným skúsenostiam získaných v zahraničí, veľmi dobre poradiť a ktorý naše požiadavky realizoval lepšie, ako sme si sami vedeli predstaviť.
Pri tejto spolupráci sme získali podstatne viac, ako sme na začiatku očakávali. Spoluprácu hodnotíme ako nadpriemernú a našu spokojnosť s dodanými fotografiami ako výnimočnú. Rozhodli sme sa správne, keď sme spoluprácu zahajovali a nepochybujeme, že v nej budeme naďalej pokračovať. Spoluprácu s pánom Mariánom Svítkom úprimne odporúčame."


Toptime s.r.o.
Rozsah prác: Produktová, reklamná a lifestyle fotografia, tvorba web bannerov

"K pánovi Svítkovi som sa dostal v podstate náhodou keď som na internete vyhľadával výraz „ ako urobiť produktovú fotografiu“. Dovtedy som si hodinky fotil sám, čo ma stálo množstvo času a úsilia vo viere, že to urobím najlepšie ako viem. Teraz už viem, že to aj tak bola len strata času. Keď má fotografia skutočne zaujať, a splniť tak svoj účel (teda zvýšený predaj), musí ju urobiť profesionál s dlhoročnými skúsenosťami.
Keď som pána Svítka oslovil, vysvetlil mi ako taká produktová fotografia vzniká, koľko času venuje jej príprave, aranžovaniu, nasvecovaniu a v neposlednom rade niekoľkohodinovému retušovaniu na počítači. Vtedy som pochopil, že takú fotografiu nikdy nedosiahnem bez dlhoročných skúseností a navyše v mojich „domácich podmienkach“. Hneď prvý set doručených fotografií od pána Svítka evidentne zdvihol záujem verejnosti o model odfotografovaných hodiniek.
To čo si na spolupráci s pánom Svítkom najviac cením a na začiatku ma to doslova zaskočilo, je že neurobí iba kvalitnú fotografiu, ale najprv sa ponorí do problematiky a potom sa svojimi cennými radami aktívne ďalej zapája aj do marketingu aby celý projekt dopadol čo najlepšie."


.archstyl s.r.o.
Rozsah prác: fotografovanie interiérov a exteriérov

"Pan Svitek poskytuje naozaj vysoko profesionalne sluzby a pristup, ktore sa len tazko hladaju na slovenskom trhu. Velmi ocenujem hlavne kreativne napady, ktorymi doplnil uz tak bezchybne prevedenie fotografii a posunul ich tym na ovela vyssiu uroven. Ak hladate naozaj vysoku kvalitu, tak s jeho sluzbami urcite nebudete sklamani"


Molitex
Rozsah prác: produktová fotografia

Spolupráca s pánom Svítkom bola výborná a inšpiratívna. Má profesionálny, zodpovedný a ľudský prístup k práci. Jeho kreatívne a inovatívne nápady priniesli výsledky nad naše očakávania. Pri spolupráci s nim bolo cítiť, že má obrovskú snahu svoju prácu vykonať čo najlepšie a posunúť tak našu spoločnosť dopredu. Jeho ochota kedykoľvek pomôcť, poradiť a samotný výsledok celkovej práce s ním nás presvedčil o tom, že je vo svojom obore naozaj profesionál. Prajeme mu veľa úspechov a jeho služby vrelo odporúčame.


Sassi s.r.o.
Rozsah prác: produktová fotografia, reklamná fotografia, tvorva bannerov na web stránku

"Pan Svítek je perfektní. Neni ovšem „produktový fotograf“ – nazval bych ho spíše „designovým manažérem“. Při implementaci naší nové webstránky nám pomáhal svými kreativními a inovativními nápady, dával nám tipy, které daleko přesahovaly jeho vlastní úkoly, za které jsme mu dodnes vděčni. Nejlépe ho možná popíše následující věta: Po celou dobu naší několik měsíců trvající spolupráce jsem měl pocit, že měl opravdu vážný zájem na tom, aby naše firma byla úspěšná. Takový postoj se jen tak nenajde."


Chefscharacter
Rozsah prác: produktové fotografie pre Amazon

"Profesionálny prístup, kvalitná práca a výrborná komunikácia."