Fotografovanie interiéru - Bratislava

Spolupráca s interiérovou dizajnérkou Zuzanou Lukačikovou zo Z-design bolo velmi príjemnou skusenosťou. Pri fotografovaní interiéru je vždy dôležité dokonalé odprezentovanie interiéru od celkových pohľadov, až po jednotlivé detaily. Návrh a realizácia interiéru nie je záležitosť týždňov, ale ide o dlhodobý proces. Fotograf musí preto dôkladne prediskutovať jednotlivé časti interiéru s dizajnérom/kou a nájsť správne zobrazenie celej realizácie. Fotografie interiéru musia prezentovať hlavné myšlienky, dispozície a taktiež zobraziť krásu jednotlivých detailov.
Zuzana Lukačiková pristupuje ku každému klientovi individuálne. Preto v každom interiéri nájdete prvky, ktoré harmonizujú s osobnosťou majiteľa a zohľadňujú jeho životný štýl. Následne je už na fotografovi, aby dokázal vo fotografiách dokonale zobraziť prácu interiérového dizajnéra.

Referencie:

Urobiť kompozične aj svetelne vyváženú fotku interiéru je veľmi náročné. Keďže práve dobré referencie a efektné ukážky realizácií sú v mojom obore interiérového dizajnu kľúčové, rozhodla som sa osloviť na túto spoluprácu pána Svítka. Jeho prácu som mala možnosť vidieť na stránkach kolegov z branže. Pán Svítek pristupuje k svojej práci veľmi zodpovedne a profesionálne. Veľmi oceňujem jeho ľudský prístup ku klientom a ochotu poradiť aj v iných oblastiach týkajúcich sa Vášho podnikania. Ďakujem za skvele odvedenú prácu ;).

Ing. Zuzna Lukačiková
CEO & Founder Z-design, s.r.o.